marketoupoli.gr logo

MultiMode SFP Fibre Module Startech J8177C10PKST 1000Base-T 10 uds

458.80 

Κωδικός προϊόντος: S55057821 Κατηγορία: Ετικέτες: ,

Επιπλέον πληροφορίες

Βάρος0.28 kg
Διαστάσεις21 × 12 × 4 cm
Κατασκευαστής

Εξαντλημένο

Περιγραφή
Επικοινωνία

Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το MultiMode SFP Fibre Module Startech J8177C10PKST 10 uds 1000Base-Tσε ασυναγώνιστη τιμή.

  • Χρώμα: Ασημί
  • Υλικό: Χαλκός
  • ταχύτητα: 1000 Mbit/s
  • Συνδέσεις:
    • RJ-45 x 1
    • SFP
    • RJ45 x 1
  • Κατανάλωση ενέργειας: 1,3 W
  • ποσότητα: 10 uds
  • Τεχνολογία: 1000Base-T

Αν έχετε κάποια απορία σχετικά με τον προϊόν, μπορείτε να χρησιμοποιήσετε την παρακάτω φόρμα επικοινωνίας. Θα χαρούμε να σας εξυπηρετήσουμε!

© 2021 marketoupoli.gr, All Rights Reserved
icon-angle icon-bars icon-times
Filter

Filter Search Results

Προϊόντα

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram