marketoupoli.gr logo

Μονάδα ινών MultiMode SFP UBIQUITI UACC-OM-MM-10G-D-2

56.70 

Κωδικός προϊόντος: S0237681 Κατηγορία:

Επιπλέον πληροφορίες

Βάρος0.15 kg
Διαστάσεις7 × 2 × 1 cm
Κατασκευαστής

Εξαντλημένο

Περιγραφή
Επικοινωνία

Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Μονάδα ινών MultiMode SFP UBIQUITI UACC-OM-MM-10G-D-2 σε ασυναγώνιστη τιμή.

  • Τύπος:
    • Οπτικές ίνες
    • Ενσύρματο
  • Εμβέλεια: 300 m
  • Μήκος κύματος: 850 nm
  • Υλικό: Μέταλλο
  • Συνδέσεις:
    • LC
    • SFP
  • ταχύτητα: 10 Gbps
  • Αριθμός πόλων: 2
  • Αριθμός τεμαχίων: 2 Τεμάχια
  • Χρώμα: Ασημί
  • Εύρος θερμοκρασίας της λειτουργίας: 0º / 70º

Αν έχετε κάποια απορία σχετικά με τον προϊόν, μπορείτε να χρησιμοποιήσετε την παρακάτω φόρμα επικοινωνίας. Θα χαρούμε να σας εξυπηρετήσουμε!

Product Form
© 2021 marketoupoli.gr, All Rights Reserved
icon-angle icon-bars icon-times
Filter

Filter Search Results

Προϊόντα

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram